Jabushe Original krém 50 ml

Kód: MCN7550
Neohodnotené
Značka: Jabushe
€54
Skladom (>5 ks)

Originálny krém Jabushe je kombinovaný denný/nočný krém, ktorý minimalizuje vrásky a hlboké póry. Vytvára mäkkú a napnutú pleť s jemným leskom. Obsahuje okrem iného kyselinu lipoovú a Q10 – obaja sú silné antioxidanty, ktoré spomaľujú starnutie pleti spôsobené UV žiarením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jabushe Original Cream je hybridný denný/nočný krém určený na minimalizáciu známok starnutia, ktorý zanechá vašu pleť hladkú, pevnú a žiarivú. Je obohatený o charakteristickú zložku Jabusha QAL-100*, ktorá kombinuje koenzým Q10, kyselinu alfa-lipoovú (ALA) a acetylkarnitín. ALA, ktorá je rozpustná vo vode aj v tukoch, unikátne preniká hlboko do pokožky a podporuje žiarivý a zdravý vzhľad pleti zvnútra.

Jedná sa o aktívny prípravok na starostlivosť o pleť, ktorý sa vtiera do pleti postupne – pred použitím si prečítajte príbalový leták a riaďte sa uvedenými pokynmi.

Obsiahnuté látky: voda, kaprylový/kaprinový triglycerid, etylestery z bambuckého masla, glycerín, arachidylalkohol, cetearylalkohol, C15-19 alkán, oktyldodekanol, glycerylstearát, behenylalkohol, maslo z maslovníka tioktová, ubichinón, alantoín, acetylkarnitín HCl, retinylpalmitát, tokoferol, tokoferylacetát, askorbyltetraizopalmitát, xylitylglukozid, xylitol, fosfatidylcholín, arachidylglukozid, anhydroxylitol, polyglycerín-6, olej akryloyldimetyltaurátu, xantánová guma, polyglyceryl-6 laurát, diizopropyladipát, fytát sodný, hydroxid sodný, propylénglykol, kyselina mliečna, propandiol, kyselina citrónová, kyselina tartarová, kyselina glukónová, chlorid sodný, kaprylylglykol, glycerylkaprylát, fenylpropanol, alkohol, parfum

Použitie: Jabushe je veľmi aktívny rad starostlivosti o pleť. Keď účinné látky preniknú kožou, nezriedka sa dostaví pocit brnenia a pálenia. Tento efekt je normálny a časom odznie. Niekedy sa môžu objaviť červené bodky, čo je tiež normálne. Aby koža nereagovala prehnane, mala by si na to postupne zvykať.

Krém používajte: Počas prvého týždňa: každý druhý deň. Počas druhého týždňa: raz denne. Počas tretieho týždňa: ráno a večer.

Upozornenie: Prestaňte používať, ak sa objaví opuch alebo pocit svrbenia alebo pálenia, pretože to nie je normálne. Produkt potom môže byť pre váš typ pleti príliš aktívny. Vyhnite sa použitiu, ak je známa alergia na látky produktu. Vždy otestujte nový produkt starostlivosti o pleť tak, že ho nanesiete na oblasť pokožky s citlivou pokožkou, ako je záhyb paže, vnútorná strana zápästia alebo za uchom. Pred aplikáciou dôkladne očistite pokožku. Ihneď po aplikácii sa vyvarujte silného chladu Pri pobyte na priamom slnku používajte vysoký ochranný slnečný faktor. Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. V prípade kontaktu oči dôkladne vypláchnite tečúcou vodou. Pokiaľ máte známe kožné ochorenie, ako je psoriáza a rosacea, rozšírené cievy alebo obzvlášť citlivú pokožku, mali by ste sa pred použitím poradiť s dermatológom.

Prevratný výsledok švédskeho výskumu

Patentované zloženie QAL-100, ktoré v publikovanej štúdii preukázalo svoj účinok proti známkam starnutia pleti

*QAL-100 - obsahuje 3 aktívne zložky zvané acetyl-l karnitín, kyselinu alfa-lipoovú a koenzým Q10.

  • Acetyl-l karnitín - reguluje bunkovú membránu a posilňuje antioxidačnú ochranu pokožky. Poskytuje ochranu kožných buniek pred okolitým prostredím. Bunkové membrány tiež transportujú živiny do bunky a transportujú toxické látky von z bunky.
  • Kyselina alfa-lipoová - látka podobná vitamínu skladajúci sa z veľmi malých molekúl, ktoré sa v pokožke premieňajú na antioxidanty - Vitamín E a vitamín C, ktoré ovplyvňujú tvorbu kolagénu v pokožke a napínajú pokožku.
  • Koenzým Q10 - zaisťuje a zlepšuje bunkové dýchanie. Vedie k celkovo lepšej funkcii buniek pre lepšiu kožnú bariéru a nakoniec zdravšie a mladistvo vyzerajúcu pleť. Zloženie nášho aktívneho prípravku QAL-100 je založené na Q10, acetylkarnitíne a kyseline lipoovej a prešlo rozsiahlymi klinickými skúškami, ktoré ukazujú viditeľné a merateľné ovplyvnenie jemných liniek i ďalších známok starnutia pokožky. QAL-100 je zapuzdrený v lipozomoch, ktoré chránia aktívne látky a zvyšujú schopnosť vnikania do kože.

Skladovanie: uchovávajte v suchu a chlade, nie pri vyššej ako izbovej teplote.

Všetky produkty Jabushe pre starostlivosť o pleť sú vyvinuté a vyrobené vo Švédsku a majú 100% vegánsky obsah.

Prečítajte si viac na stránkach jabushe.com