Jabushe Multifunkčný krém na ošetrenie okolia očí 15 ml

Kód: MCN7553
Neohodnotené
Značka: Jabushe
€35
Skladom (>5 ks)
Aktívny očný krém, ktorý redukuje vrásky a robí tmavé kruhy a opuchy okolo očí menej viditeľnými. Obsahuje miernu koncentráciu QAL-100* vhodnú pre citlivé očné okolie a ďalšie účinné látky, ako je niacínamid, ceramidy, kofeín a výťažky z hlohu a arabského jazmínu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Multifunkčný krém na ošetrenie okolia očí Jabusha je aktívny očný krém, ktorý obmedzuje tvorbu vrások a znižuje viditeľnosť tmavých kruhov a opuchov okolo očí. Obsahuje množstvo aktívnych látok, ako sú kyselina lipoová, niacínamid, ceramidy, kofeín a výťažky z hlohu a arabského jazmínu. Krém prispieva k spomaľovaniu starnutia pleti, k posilňovaniu kožnej bariéry, k zvyšovaniu pružnosti a má tonizujúci účinok. Obsahuje aj vitamíny C a E.

Ide o aktívny prípravok na starostlivosť o pleť, ktorý sa vtiera postupne – pred použitím si prečítajte príbalový leták a riaďte sa uvedenými pokynmi.

Obsiahnuté látky: voda, kaprylový/kaprinový triglycerid, glycerín, cetearylalkohol, glycerylstearát citrát, niacínamid, kofeín, cyklodextrín, etylestery z bambuckého masla, kokosový kaprylát/kaprát, propandiol, maslo z mas ol, glycerylkaprylát , ubichinón, acetylkarnitín HCl, kopolymér akrylátu sodného a akryloyldimetyltaurátu sodného, lauroyllaktylát sodný, polyglyceryl-6 laurát, polyglycerín-6, C15-19 alkán, tokoferylactiát, askorbylte lín, cholesterol, extrakt z kvetov hlohu jednosemenného, extrakt z kvetov jazmínu arabského, fytosfingosin, xantánová guma, ceramid NP, ceramid EOP, ceramid AP, fenoxyetanol, etylhexylglycerín, kyselina benzoová, kyselina dehydrooctová, kyselina citrónová, chlorid sodný, hydroxid sodný, alkohol, parfém

Prevratný výsledok švédskeho výskumu

Patentované zloženie QAL-100, ktoré v publikovanej štúdii preukázalo svoj účinok proti známkam starnutia pleti

*QAL-100 - obsahuje 3 aktívne zložky zvané acetyl-l karnitín, kyselinu alfa-lipoovú a koenzým Q10.

  • Acetyl-l karnitín - reguluje bunkovú membránu a posilňuje antioxidačnú ochranu pokožky. Poskytuje ochranu kožných buniek pred okolitým prostredím. Bunkové membrány tiež transportujú živiny do bunky a transportujú toxické látky von z bunky.
  • Kyselina alfa-lipoová - látka podobná vitamínu skladajúci sa z veľmi malých molekúl, ktoré sa v pokožke premieňajú na antioxidanty - Vitamín E a vitamín C, ktoré ovplyvňujú tvorbu kolagénu v pokožke a napínajú pokožku.
  • Koenzým Q10 - zaisťuje a zlepšuje bunkové dýchanie. Vedie k celkovo lepšej funkcii buniek pre lepšiu kožnú bariéru a nakoniec zdravšie a mladistvo vyzerajúcu pleť.

Zloženie nášho aktívneho prípravku QAL-100 je založené na Q10, acetylkarnitíne a kyseline lipoovej a prešlo rozsiahlymi klinickými skúškami, ktoré ukazujú viditeľné a merateľné ovplyvnenie jemných liniek i ďalších známok starnutia pokožky. QAL-100 je zapuzdrený v lipozomoch, ktoré chránia aktívne látky a zvyšujú schopnosť vnikania do kože.

Použitie: nanášajte jemne rukou okolo očí, vyhnite sa viečku a oku samotnému.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu av chlade, nie pri vyššej ako izbovej teplote.

Odporúčanie: uchovávať krém v chladničke, aby počas aplikácie pôsobil príjemne chladivo a bol osviežujúcim. Všetky produkty pre starostlivosť o pleť Jabushe sú vyvinuté a vyrobené vo Švédsku a majú 100% vegánsky obsah

Prečítajte si viac na stránkach jabushe.com