Jabushe Moisture krém 50 ml

Kód: MCN7552
Neohodnotené
Značka: Jabushe
€32
Skladom (>5 ks)

Jabushe Moisture je kombinovaný denný/nočný krém, ktorý pleť hydratuje a dodáva jej hodvábnu jemnosť a krásnu žiarivosť. Obsahuje kyselinu hyalurónovú a ďalšie zložky, ktoré poskytujú optimálnu hydratáciu a podporujú zdravú a krásnu pleť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kombinovaný denný a nočný krém s dlhotrvajúcimi hydratačnými a vyživujúcimi účinkami pre všetky typy pleti, vrátane citlivej pleti. Jabushe Moinsture dodáva pokožke dodatočnú žiaru a posilňuje kožnú bariéru proti poškodeniu z vonkajšieho prostredia. Jabushe Moisture obsahuje účinnú kombináciu kyseliny hyalurónovej, butylenglykolu, glycerolu a propandiolu, ktoré znižuje TEWL (transepidermálnu stratu vody), robí pokožku jemnú a udržuje dlhodobú hydratáciu.

Krém je tiež obohatený o niacínamid, ktorý podporuje rovnomerný tón pleti. Rýchlo sa vstrebáva a je vhodný pre všetky typy pleti.

Používa sa ako denný a nočný krém. Vhodné pre všetky typy pleti. Vždy otestujte nový produkt starostlivosti o pleť, napríklad na vnútornej strane zápästia, než ho použijete na tvár.

Obsiahnuté látky: voda, kaprylový/kaprinový triglycerid, propandiol, bambucké maslo, butylénglykol, glycerín, niacínamid, cetearylalkohol, glycerylstearát citrát, hyaluronát sodný, xylitylglukozid, anhydroxylitol, xylitol undekan, olej zo semien slnečnice (HelianthusAnnuus), akryloyldimetyltaurát kopolymér hydroxyetyl-akrylát/ sodný, tridekan, polyakrylátový crosspolymér-6, glycerylkaprylát, polysorbát 60, sorbitan stearát, T-butylalkohol, vitamín E, kyselina citrónová, etylhexylglycerín, fenoxyetanol, parfum

Uchovávajte: v suchu a v chlade, nie pri vyššej ako izbovej teplote.

Všetky produkty Jabushe pre starostlivosť o pleť sú vyvinuté a vyrobené vo Švédsku a majú 100% vegánsky obsah.

Prečítajte si viac na stránkach https://jabushe.com