ESTER-C 1000 MG 60 TABL

Kód: MCN1520
Neohodnotené
Značka: ESTER-C
€22
Skladom (>5 ks)

Ester-C je kyslo neutrálny askorbát vápenatý, ktorý vďaka svojmu telu pripravenému zloženiu zaisťuje rýchle a dlhodobé vstrebávanie vitamínu C a je jedným z celosvetovo najpredávanejších vitamínov C. Vitamín C prispieva k zvýšeniu imunitného systému, zvyšuje vstrebávanie železa, priaznivo pôsobí na organizmus pri prejave a vyčerpanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jedna tableta obsahuje DRI*
C-vitamin Ester-C 1000 mg 1250%
Bioflavonoidový komplex 50 mg není určeno
* Denný referenčný príjem

 

Ester-C obsahuje vitamín C, ktorý prispieva k:

  • normálnu funkciu imunitného systému
  • udržanie normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom
  • ochrane buniek pred oxidačným stresom
  • zníženie únavy a vyčerpania
  • normálnej tvorbe kolagénu, ktorý je dôležitý pre chrupavky, ďasná a normálnu funkciu kostry normálny energetický príjem vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa telom

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta, zapiť vodou

Zloženie: Vitamín C (askorbát vápenatý), plnivá (mikrokryštalická celulóza, zosieťovaná sodná soľ karboxymetylcelulózy), citrusové bioflavonoidy (hesperidín, z Citrus aurantium), látky na povrchovú úpravu (hydroxypropylmethyl číkové soli rastlinného pôvodu mastnej kyseliny), protispekavá látka (oxid kremičitý). Odporúčanie dávkovanie: 1 tableta denne, zapiť vodou Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote, mimo dosahu detí. Upozornenie: odporúčaný denný príjem by nemal byť prekročený. Doplnky stravy by nemali byť používané ako alternatíva pestrej stravy. Je dôležité mať všestrannú a pestrú stravu a zdravý životný štýl.

Odporúčanie dávkovanie: 1 tableta denne, zapiť vodou
 
Skladovanie: Skladujte v suchu pri izbovej teplote, mimo dosahu detí.
 
Upozornenie: odporúčaný denný príjem by nemal byť prekročený. Doplnky stravy by nemali byť používané ako alternatíva pestrej stravy. Je dôležité mať všestrannú a pestrú stravu a zdravý životný štýl.