GAAM Železo 90 kapsúl

Kód: 804
Novinka
Neohodnotené
Značka: GAAM
€9,59
Skladom (>5 ks)

Doplňte svoj príjem železa v kombinácii s vitamínom C. V kombinácii s vitamínom C sa zlepšuje vstrebávanie v tele, takže sa necítite unavení a bez energie.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Pôsobí proti únave
  • Dôležité pre transport kyslíka
  • Doplnené vitamínom C
  • Podporuje tvorbu hemoglobínu

Prečo je železo dôležité? Železo je dôležitý minerál, ktorý obvykle prijímate prostredníctvom jedla, ktoré konzumujete. Telo potrebuje železo na tvorbu hemoglobínu, proteínu nachádzajúceho sa v červených krvinkách, ktorý je zodpovedný za zachytávanie a transport kyslíka z pľúc do tela. Železo teda prispieva k normálnemu prenosu kyslíka, čo je dôležité, aby ste sa cítili energickí a šťastní v kombinácii s vitamínom C. Vitamín C je antioxidant, ktorý chráni vaše bunky pred oxidačným stresom. Keď je
v gastrointestinálnom trakte vitamín C, môže pomôcť premeniť železo na formu, ktorú telo ľahšie absorbuje. Trpíte nedostatkom železa? Príznaky nedostatku železa sú často také, že ste bledí, unavení, nesústredení a máte oslabený imunitný systém. Nedostatok železa postihuje častejšie ženy ako mužov z biologických dôvodov, ako je tehotenstvo alebo menštruácia.

Zloženie: špenátový extrakt, fumarát železitý, kyselina askorbová (vitamín-C), plnivo: mikrokryštalická celulóza, kapsula: želatína (hovädzie), farbivo: oxid titaničitý.

Obsah v 1 kapsule: špenátový extrakt 100mg; fumarát železa 20mg 143% DRI*; Vitamín C 12mg 15% DRI* *DRI: Denný referenčný príjem.

Veľkosť: 90 kapsúl (90 dávok)

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne s jedlom alebo veľkým množstvom vody

Upozornenie: Doplnok stravy nenahrádza pestrú stravu. Odporúčaná dávka by nemala byť prekročená.

Skladovanie: Skladujte v suchu, chlade, dobre uzavreté a mimo dosahu detí.