GAAM Multivitamín pre ženy 100 kapsúl

Kód: 783
Novinka
Neohodnotené
Značka: GAAM
€11,80
Momentálne nedostupné

Multivitamínový a minerálny komplex špeciálne vyvinutý pre ženy a ich špeciálne potreby. Dokonalý základ pre vašu každodennú pohodu. GAAM Multivitamín Woman je kompletný multivitamínový a minerálny komplex, ktorý vám poskytne všetky životne dôležité vitamíny a minerály v jedinej kapsuli. Výrobok obsahuje extra vitamín D a železo a kyselinu listovú na uspokojenie ženských potrieb. Keď tvrdo trénujete alebo dodržiavate prísnu a obmedzenú diétu, potreba tela pre mikroživiny sa drasticky zvyšuje.

Detailné informácie

Podrobný popis

  • Vitamíny
  • Minerály
  • Antioxidanty
  • Zvýšená pohoda
  • Zvyšovanie výkonu
  • Denná suplementácia

GAAM Multivitamín Woman je účinnou a lacnou zárukou, že maximalizujete svoje šance na udržanie zdravia a optimálneho výkonu v posilňovni aj mimo nej.

GAAM Multivitamín Woman má mnoho zdraviu prospešných výhod, o ktorých by ste normálne nepremýšľali: Horčík a zinok stabilizujú hladinu hormónov v tele, čo stimuluje pohodu a zlepšuje nočný spánok, takže sa prebúdzate svieži a odpočinutí, tento účinok je ďalej umocnený vitamín D, ktorý tiež ovplyvňuje pohodu. Chróm stabilizuje hladinu krvného cukru v tele a potláča chuť na sladké, zatiaľ čo široké spektrum vitamínov B pôsobí povzbudivo. Žiadny multivitamín nie je kompletný bez vitamínu C a GAAM Multivitamín Woman vám poskytne 100% tohto silného antioxidantu. Je dobré vedieť o vitamínoch! Vitamíny môžu byť rozpustné ako vo vode, tak v tukoch, preto môže byť dobrý nápad konzumovať omega-3 súčasne s multivitamínom. Je tiež výhodné užívať vitamíny spoločne s jedlom, aby sa vstrebali čo najoptimálnejšie. Ak si dáte vitamíny na lačný žalúdok pred raňajkami, ako mnohí, riskujete, že ich veľa stratíte močom.

Zloženie: fumarát železnatý, L-askorbová kyselina, glukonát zinočnatý, DL-α-tokoferyl-acetát, glukonát horečnatý, nikotínamid, jód sodný, emulgátor (horečnaté soli mastných kyselín), maltodextrín, protispekavá látka -pantothenát vápenatý, acetát retinolu, seleničitan sodný, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, tiamín-mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), chlorid chromitý, D-biotín, metylkobalamín. Kapsule (želatína (hovädzie)).

Obsah na 1 kapsulu:

Vitamíny:

Vitamín C (kyselina askorbová) 80 mg 100% DRI*

Vitamín B3 (nikotínamíd) 16 mg 100% DRI*

Vitamín E  12  mg 100% DRI*

Vitamín B5 6 mg 100% DRI*

Vitamín B2 1,4 mg 100% DRI*

Vitamín B6 1,4 mg 100% DRI*

Vitamín B1 1,1 mg 100% DRI*

Vitamín A 800 ug 100% DRI*

Kyselina listová 400 ug 200% DRI*

D-biotín 50 ug 100% DRI*

Vitamín D 10 ug 200% DRI*

Vitamín B12 2,5 ug 100% DRI*

Minerály:

Zinok 10 mg 100% DRI*

Železo  28 mg 200% DRI*

Mangán 2 mg 100% DRI*

Meď 1 mg 100% DRI*

Draslík 150 ug 100% DRI*

Sodík 55 ug 100% DRI*

Chróm 40 ug 100% DRI*

* DRI: Odporúčaná denná dávka

 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne

Veľkosť: 100 kapsúl (100 dávok)

Upozornenie: Doplnok stravy nenahrádza pestrú stravu. Odporúčaná denná dávka by nemala byť prekročená.

Skladovanie: skladujte v suchu, chlade, dobre uzavreté a mimo dosahu detí.

Spotrebujte do: viď obal