GAAM Creatine monohydrate 500g

Kód: PB-96835
Novinka
Neohodnotené
Značka: GAAM
€38,90

Zvoľte variant

Kreatín je možno najviac preskúmaný a najúčinnejší doplnok stravy, ktorý dnes na trhu máme, v mnohých štúdiách sa ukázalo, že má veľmi pozitívne účinky ako na silu, tak aj na vytrvalosť.

Detailné informácie

príchuť: bez príchute
Skladom (>5 ks) | PB-96835
€38,90
príchuť: sour cola
Skladom (>5 ks) | PB-9509-3
€38,90

Podrobný popis

Kreatín je veľmi obľúbený doplnok stravy, ktorý sprístupní viac energie vašim svalom počas ťažkých tréningov.Uľahčuje aj regeneráciu svalov po tréningu.Dobre prepracovaný zosilňovač výkonu, ktorý je na trhu už dlho.Kreatín je relevantný pre tých, ktorí chcú zvýšiť silu, objem svalov a pomôcť vašim svalom rýchlejšie sa zotaviť.Kvalitatívny nárast svalovej hmoty.

  • Zlepšuje regeneráciu
  • Zlepšuje výdrž
  • Zlepšuje sílu

Príchuť: bez príchute

GAAM Creatine sa skladá z mikronizovaného kreatínu.Keď užívate kreatínové doplnky, zvyšujete množstvo kreatínfosfátu v tele.Kreatínfosfát zaisťuje, že pri cvičení je k dispozícii viac energie pre vaše svaly.Čím viac energie je vo vašich svaloch, tým rýchlejšie je dobíjanie, čo vedie k tomu, že budete odolnejší a silnejší.Na zvýšenie účinku kreatínu sa odporúča užívať ho v kurzoch.To znamená, že ho užívate x týždňov a potom si dáte pauzu x týždňov.

Kreatín je látka, ktorá sa prirodzene vyskytuje v potravinách, ako je mäso a ryby. Je však vzácne, že naše jedlo obsahuje množstvo kreatínu, ktoré potrebujeme na to, aby zvýšilo výkon. Nedostatok kreatínu znamená, že energia vašich svalov je odbúravaná a nedobíja sa dostatočne efektívne, aby ste dosiahli rýchle výsledky.

Je dobré vedieť, že kreatín sa viaže vo svaloch pomocou vody.Preto nie je nezvyčajné, že mnoho ľudí počas prvých dní kreatínového režimu priberie okolo jedného až dvoch kilogramov.Je to prírastok hmotnosti, ktorý sa väčšinou skladá z vody, ktorá je viazaná vo vašich svaloch.

Zloženie: Kreatínmonohydrát, arómy, protispekavé látky: oxid kremičitý, sladidlá: aspartam*, acelsulfam-k.*Obsahuje zdroj fenylalanínu.

Dávkovanie: deň 1-5: zmiešajte 1 odmerku (5g) s 200-400 ml vody.Rozložte príjem počas dňa. Deň 6 a ďalej: zmiešajte 1 odmerku (5 g) s 200-400 ml vody raz denne. Pite ráno alebo pred cvičením.Kreatín monohydrát používajte po dobu 4-10 týždňov. Urobte si pauzu aspoň 4 týždne a potom ihneď začnite s kôrou. Výživový doplnok, obsahuje sladidlá Doplnok stravy nenahradzujú pestrú stravu. Odporúčaná dávka by nemala byť prekročená.

Skladovanie: Skladujte v suchu, chlade, dobre uzavreté a mimo dosahu detí.Informácie pre alergikov: Vyrobené v továrni, ktorá spracováva mlieko, vajcia a sóju.

Príchuť: sour cola

Chutný a účinný kreatín od značky GAAM. Produkt je starostlivo vyvinutý v spolupráci s jedným z popredných švédskych hráčov v odbore a pri vývoji kreatínu Candy Series nebolo nič ponechané na náhodu! Kreatín je možno najviac preskúmaný a najúčinnejší doplnok stravy, ktorý dnes na trhu máme, v mnohých štúdiách sa ukázalo, že má veľmi pozitívne účinky ako na silu, tak aj na vytrvalosť.

  • Zvýšená sila
  • Zvýšená výdrž
  • Zvýšenie napumpovania
  • Zvýšená tolerancia kyseliny mliečnej

 Denný príjem 5g kreatínu je dobrým predpokladom pre úspešné výsledky a ciele vo vašom tréningu. Kreatín sa v tele najlepšie vstrebáva, keď sa užíva nalačno, teda pred raňajkami alebo po tréningu.Kreatín užívate aj v dňoch odpočinku, užívate kreatín 4-10 týždňov a potom si dáte pauzu aspoň 4 týždne.

Výživový doplnok, obsahuje sladidlá.

Výživový doplnok nenahrádza pestrú stravu.Odporúčaná dávka by nemala byť prekročená.

Zloženie: kreatín monohydrát, farbivo: Sour Cola (e150), Sour Pops, Watermelon Rocketz (e141), arómy, protispekavá látka: oxid kremičitý, sladidlá: aspartam *, acelsulfam-k.*Obsahuje zdroj fenylalanínu.

Dávkovanie: Zmiešajte jednu porciu (5 g) s 2 - 4 dl vody a užívajte raz denne.1. - 5. deň: Zmiešajte a vypite štyri porcie rozložené do celého dňa. Odporúča sa raz ráno, jednu dopoludnia, raz popoludní a raz večer. Od 6. dňa: Zmiešajte porciu s 2 - 4 dl vody ráno alebo v súvislosti s tréningom. Kreatín monohydrát používajte po dobu 4-10 týždňov. Urobte si pauzu aspoň 4 týždne a potom ihneď začnite s ďalšou kôrou.

Skladovanie:Skladujte v suchu, chlade, dobre uzavreté a mimo dosahu detí.Informácie pre alergikov: Vyrobené v továrni, ktorá spracováva mlieko, vajcia a sóju.Spotrebujte do: viď obal.

Tabulka nutričních hodnot (bez príchute, sour cola)

Nutriční hodnoty 100 g 5 g
Kreatin Monohydrát 100 g

5 g

 

POZNÁMKA: Odmerka nie je súčasťou balenia!