PRO!BRANS Creatine Monohydrate 400g

Kód: 990
Neohodnotené
€8,90
Skladom (> 5 ks)
Kreatín Monohydrát podporuje doplnenie energie - zvýšenie energetického potenciálu, explozívnu silu, urýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

PRO!BRANS Creatine Monohydrate - kreatín monohydrát pre zlepšenie sily, výkonu a rastu svalov
Kreatín Monohydrát podporuje doplnenie energie - zvýšenie energetického potenciálu, explozívnu silu, urýchlenie regenerácie a tvorbu svalovej hmoty.
Creatine Monohydrate je ideálny pre širokú škálu športovcov od kulturistov až po šprintérov, ale hlavne tých, ktorí chcú zlepšiť svoju silu, rýchlosť a zväčšiť svalovú hmotu. U Creatine Monohydrate bolo preukázané, že pomáhajú zlepšiť výkon, silu a rast. Je tiež dokázané, že zníži čas celkového zotavenie a zotavenie medzi intenzívnymi opakovaní pri cvičení.
Zvyšuje fyzický výkon počas výbušných, krátkodobých, intenzívnych tréningových jednotkách.

Ako funguje kreatín vo vašom tele?
Je známych niekoľko ciest ako kreatín podporuje rast svalovej hmoty.

Väčšia sila a svalová vytrvalosť počas vášho tréningu je oporou pre viac efektívne tréningy. Čím tvrdšie môžete trénovať, tým väčšie prírastky zaznamenáte.
Rýchlejšie regenerácia vám umožní vyššiu frekvenciu tréningov. Čím rýchlejšie sa vaše telo zotaví po náročnom tréningu, tým lepší výsledok budete mať nabudúce. Ak máte v tréningovom pláne na pondelok ťažké "mŕtve ťahy" a na stredu potom ťažké drepy - rýchla regenerácia vám umožní zregenerovať z pondelka a stredu "odídete" na 100%.
Kreatín má vplyv na veľkosť svalových buniek. Doterajšie výskumy ukazujú, že vďaka suplementácii kreatínom sa zvyšuje objem vody zadržiavanej vo svalových bunkách. To dáva svalovým bunkám väčší objem a ďalej to pozitívne vyrovnáva dusíkovú bilanciu.
Kreatín má anti-katabolické vlastnosti. Ďalšie štúdie ukazujú, že kreatín môže znížiť katabolické procesy vo svaloch a umožní ich stály rast.


Creatine Monohydrate:

  • urýchľuje rast svalovej hmoty
  • urýchľuje rast sily
  • podporuje anaeróbne výkonnosť
  • podporuje regeneráciu svalovej hmoty


Hmotnosť: 400g (80 dávok)
Chuť: bez príchute
Zloženie: 100% kreatín monohydrát, 1 dávka - 5g
Výživové hodnoty na 100g / (5) g: Energia (Kj / Kcal) 0/0 (0/0), kreatín monohydrát 100g (5g), kreatín 87.92g (4.4g)
Dávkovanie: Fáza užívania: V prvom týždni užívajte 2-3 dávky denne. Potom neužívajte viac ako 1-2 dávky denne (udržiavacia fáza). Odporúča sa zmiešať v džúsu alebo s glukózou.
Alergény: Všetky alergény sú vyznačené tučne. Vyrobené z múky, sóje, vajec.
Uchovávajte na chladnom, suchom mieste. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.